Aktualności

ZIELARZ FITOTERAPEUTA W WARSZAWIE - KOD ZAWODU 323012
KURS ZAWODOWY ZIELARZ - FITOTERAPEUTA
TERAZ W WARSZAWIE - 26.03.2021 - 7.05.2022 - 320 GODZIN !!!

NATUROPATA - KURS ZAWODOWY, KOD ZAWODU 323009
KURS NATUROTERAPII W WARSZAWIE, 24-25.10.2020 - 6.03.2022 - 18 ZJAZDÓW

Grupa Zielarska Herbaria

Grupa Zielarska Herbaria funkcjonuje w ramach INSTYTUTU ZIELARSTWA POLSKIEGO I TERAPII NATURALNYCH. Od 2014 roku połączyliśmy siły kilku podmiotów działających w świecie zielarskim, by wspólnie móc dotrzeć do coraz szerszego grona pasjonatów ziół. W zakresie naszej działalności znaduje się także AKADEMIA ZIELARZA - czyli warsztaty i szkolenia dla hobbystów, LOGRYS - kursy zielarsko-medyczne z towaroznawstwa zielarskiego dające obowiązkowe uprawnienia zawodowe do prowadzenia sklepu zielarsko-medycznego oraz kurs zawodowy ZIELARZ - FITOTERAPEUTA. Organizujemy także targi i szkolenia dla już istniejących sklepów zielarskich.

Już ponad 60 sklepów zielarsko-medycznych i drogerii zielarskich wspólnie tworzy Grupę Zielarską Herbaria! Nasze działania przynoszą pozytywne efekty, co doceniają zrzeszeni zielarze oraz odwiedzający nas pacjenci. 

Zdrowy pomysł na biznes
Celem stworzenia grupy zielarskiej jest zwiększenie przewagi konkurencyjnej wobec innych podmiotów w tym sektorze, poprzez podniesienie atrakcyjności sklepów medyczno-zielarskich należących do grupy HERBARIA, pod względem ceny produktów, obsługi pacjenta oraz wiedzy i efektywności działań promocyjnych i reklamowych.

Aby osiągnąć powyższy cel, nasz zespół stale współpracuje z firmami farmaceutycznymi, producentami preparatów i leków dopuszczonych do obrotu w sklepach medyczno-zielarskich oraz dystrybutorami tych produktów na terenie Polski. Staramy się też mieć szeroką ofertę zdrowej żywności i odżywek.
W swojej pracy korzystamy także z wiedzy pracowników Akademii Medycznych, NFZ,  specjalistów w dziedzinie prawa i marketingu farmaceutycznego. Jesteśmy otwarci na nowe kontakty i nowe możliwości.

W Grupie Zielarskiej HERBARIA szczególną wagę przykładamy również do wiedzy personelu obsługującego pacjentów – naszym zadaniem jest stałe podnoszenie umiejętności w zakresie stosowania produktów leczniczych oraz pod względem pełnej informacji o nowych, naturalnych środkach i sposobach zapobiegania chorobom. Dążymy do jak najwyższej  jakości proponowanej obsługi i doradztwa farmaceutyczno-zielarskiego, poprzez szereg szkoleń zarówno z zakresu wiedzy zielarskiej, medycznej, farmaceutycznej, jak również prawa. Dbamy o samopoczucie naszego pacjenta, tworząc przyjazne wnętrza naszych placówek oraz podnosząc kwalifikacje i wrażliwość personelu. Łączymy naturalną pasję zielarską z wizją nowocześnie zarządzanej firmy.

Żyj zdrowo – naturalnie i ziołowo
Dla naszych pacjentów przygotowujemy specjalną ofertę, dopasowaną pod kątem pory roku oraz zapotrzebowania organizmu na specyficzne produkty żywieniowe, minerały i witaminy. Wybrany asortyment ma atrakcyjną cenę oraz jest prezentowany w Vademecum Zielarza Grupy Zielarskiej Herbaria pod hasłem „Żyj zdrowo – naturalnie i ziołowo”. Obecnie nasz nakład to ponad 80 000 egzemplarzy, dystrybuowanych przez sklepy zielarsko-medyczne do pacjentów.

Nasi Partnerzy – firmy, które nam zaufały
Od 2011 roku nawiązaliśmy trwałe kontakty handlowe z wieloma firmami sektora zielarskiego i farmaceutycznego: producentami, dystrybutorami i hurtowniami. Dzięki zaufaniu oraz rzetelności możemy utrzymać atrakcyjne ceny oraz mile zaskakiwać różnorodnością produktów. 

Dziesiątki firm partnerskich, setki produktów, tysiące zadowolonych pacjentów
Na każdym etapie naszej pracy dbamy o zaspokojenie potrzeb wszystkich uczestników prowadzonych przez nas działań. W sklepach  medyczno-zielarskich grupy HERBARIA najwyższą wartością jest zadowolenie pacjenta, a dzięki temu wymierna korzyść z prowadzenia własnego biznesu.
Zapraszamy do współpracy!