Proponowane bazy noclegowe

Warszawa: Caritas ul.Okopowa 55, 01-043 Warszawa tel.: 22 334 85 70

Schronisko młodzieżowe, Ul. Legionów 27 tel. +48 42 630 66 80, mail: recepcja@yhlodz.pl, https://yhlodz.pl/hostel-legionow/rez-indyw

Hotel Mazowiecki, ul. 28 Pułku Strzelców Opolskich 53/57, tel. 690 999 270, https://www.hotelmazowiecki.com/

Hotelik Na Zdrowiu, tel. 604 525 077, mail: nazdrowiu@onet.eu, https://www.hoteliknazdrowiu.pl/,

Hotel Borowiecki, tel. 42 207 08 00, mail: recepcja@hotelborowiecki-lodz.plhttps://hotelborowiecki-lodz.pl/

Hotel Tobacotel.  533 611 577, mail:recepcja@hoteltobaco.pl, https://hoteltobaco.pl/

Noclegi na miejscu w Ziołowym Zakątku tel.: 512 127 069 (minimum 3 doby) lub okoliczne agroturystyki, sporo różnych miejsc do wyboru.

Spanie na sianie Czarna Cerkiewna https://www.facebook.com/profile.php?id=100083114095316 Tel: 511 856 555

Hotel Nowodwory tel.: +48 86 277 10 88 email: info@hotelnowodwory.pl, https://hotelnowodwory.pl

Gospodarstwo agroturystyczne “Na Skarpie” tel.: 86 277 26 80 lub 694 618 790, www.naskarpie.pl

Gospodarstwo agroturystyczne “Holistyczne Ujęcie” tel.: 510 672 012, email: wholistycznymujeciu@gmail.com, https://holistyczneujecie.pl

Biesowo 49 tel. – 791143346

Pokoje Gościnne pod Wierzbą – tel. 663-804-487

Przystań Jeziorany –  tel.  536 24 80 80 mail: kontakt@przystanjeziorany.pl, https://przystanjeziorany.pl/

W Wilimach – Żeglarska Zatoka tel. 603 561 929

Gościniec pod dębem, p. Bożena tel. 795 498 044 mail: biuro@gosciniecpoddebem.pl

Pokoje w lesie p. Iwan tel. 511 949 455.

Warmińska Hyttka – tel. 531 622 119

Highland Warmia – Gospodarstwo agroturystyczne – tel: 885 567 100, mail: rezerwacje@highlandwarmia.com, https://highlandwarmia.com/

Siedlisko Kikity tel. 517 388 644

Przystań Lutry tel. 506 100 965, mail: przystan@przystanlutry.pl

Villa Sophia, tel. 503 466 476, https://apartamentybiskupiec.pl/

Hotel pod Ratuszem, tel. 536783750, mail: hotelpodratuszem@gmail.com,  

Prusa 6 Apartamenty, tel. 574307005, mail: prusa6.apartamenty@gmail.com, 

Zajazd Boryna tel. 438434425, mail: zajazd-boryna@zajazd-boryna.eu,  

Zielona Weranda tel. 438418071, mail: info@zielonaweranda.com.pl

Polecamy także śledzić na bieżąco posty na Państwa grupie Facebook’owej, gdzie kursanci często podają informacje w kontekście noclegów związanych z zajęciami terenowymi.

 

Szybki Kontakt

Zostaw nam swój adres mailowy i numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą!