Kontakt

Mają Państwo pytania lub wątpliwości?
Chcą się Państwo zapoznać ze szczegółami naszej oferty?
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych S.C., Kajetan Garbowski, Joanna Nestorowicz-Kiegiel z siedzibą

w Kamieńsku ul. Wieluńska 13, 97-360 Kamieńsk

NIP: 7272805922

Numer konta  bankowego do wpłat: mBank 30 1140 2004 0000 3402 7648 2801

Adres do wysyłki dokumentów: Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych, BIESOWO 10, 11-300 BISKUPIEC

Dyrektor Naczelny
Joanna Nestorowicz
mail: joanna@grupaherbaria.pl
mail: joanna@instytutzielarstwa.pl
tel: 660 911 880

Kursy zawodowe i szkolenia w zakresie zawodów zielarskich
mail: szkolenia@logrys.pl
mail: biuro@instytutzielarstwa.pl
tel: 666 828 880

Warsztaty, kursy specjalizacyjne, zajęcia terenowe
Konsultant
Michał Sekuła
mail: warsztaty@instytutzielarstwa.pl
tel: 784 911 403

Specjalistka ds. dokumentacji 
Dagmara Ziółkowska
mail: dokumenty@instytutzielarstwa.pl
tel: 
694 968 114

Dyrektor Zarządzający
Eryk Kwiatkowski
mail: koordynator@instytutzielarstwa.pl
tel: 668 769 399

Redakcja pisma Kocham Zioła
Redaktor Naczelny
mail: redakcja@instytutzielarstwa.pl
tel: 666  015 258

Dyrektor ds Dydaktyki
dr Ewa Kuchowicz
mail: szkolenia@instytutzielarstwa.pl
tel: 602 222 036

Dyrektor Finansowy
Anna Boguszewska – Zając
mail: finanse@instytutzielarstwa.pl
tel: 500 000 368

Manager Herbinarium
Monika Gacioch  
mail: herbinarium@instytutzielarstwa.pl
tel: 600 875 973

Vice Prezes, PR i kontakt z mediami
Kajetan Garbowski
mail: info@instytutzielarstwa.pl
tel: 600 870 616

Ochrona Danych Osobowych, RODO
mail: rodo@instytutzielarstwa.pl

Kierownik Zielarni Dobre Zioło
Lidia Kułak
Sklep zielarski Dobre Zioło
e-mail: zielarnia@instytutzielarstwa.pl
tel: 734 109 399

Asystent Biura
Paulina Abramczyk
mail: asystent@instytutzielarstwa.pl

tel: 666 828 880

Media i nagrania tv
Tomasz Stanisz
mail: media@instytutzielarstwa.pl
tel: 537 682 592

Asystent Fundacji Instytutu Zielarstwa Polskiego
mail: fundacja@instytutzielarstwa.pl

Znajdź Nas

Napisz Do Nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych S.C., Kajetan Garbowski, Joanna Nestorowicz-Kiegiel, NIP: 7272805922 z siedzibą w Kamieńsku, ul. Wieluńska 13, 97-300 Kamieńsk, moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane przez formularz kontaktowy za pośrednictwem kanałów komunikacji, które wskazałem/am w formularzu. 

Zapoznałem się z treścią informacji o sposobie przetwarzania moich danych osobowych: https://instytutzielarstwa.pl/polityka-prywatnosci/

Szybki Kontakt

Zostaw nam swój adres mailowy i numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą!